Bu sayfada bulunan maddeler, Filopi.com ile Filopi.com müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.

Ürün hakkında

Satın alacağınız ürün, Mojang stüdyosu tarafından geliştirilen Minecraft oyunu için satın alınmış bir hesaptır. Bu hesaba Minecraft oyunu üzerinden giriş yaparak çevrimiçi oyun sunucularında oynayabilirsiniz.
Bu hesapla Minecraft.net web sitesine giriş yapabilirsiniz fakat herhangi bir bilgi değişikliği yapamazsınız. Hesaplarımız ikinci el olduğu için ve kalıcılığını sağlamak için bu şekilde bir yönteme başvurduk.


Garanti şartı

Satın aldığınız hesap ömür boyu garanti kapsamındadır. Garanti ve ürün değişimi için tek şart hesabınıza giriş yapılamıyor olmasıdır.. Satın aldığınız hesabınızın bilgileri yanlış ise yani giriş yapamıyorsanız, satın aldıktan sonra size teslim edilmiş olan e-postanın içeriğinde bulunan bağlantıya tıklayıp, açılan sayfada "DEĞİŞİM TALEP ET" butonuna basınız. Özel olarak hazırladığımız yazılım, satın almış olduğunuz hesabın bilgilerini anında kontrol ettikten sonra hemen değişim işlemini yapıp yeni hesabınızı teslim edecektir.


Sorumluluk reddi

Filopi.com üzerinden satın alınmış bir Minecraft hesabı ile, kullanıcıların yaptığı legal yada illegal bütün aktiviteler, ilgili Minecraft hesabını Filopi.com üzerinden satın alan kullanıcının sorumluluğundadır. Filopi.com üzerinden illegal yollarla yapılmış (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden Filopi.com sorumlu değildir.